Privatumo politika

Žemiau yra pateikiama informaciją apie tai, kokie Gyvuneliai.lt portalo (toliau Portalo) lankytojų bei prisiregistravusių naudotojų (abu toliau Naudotojų) duomenys yra renkami.

Renkami duomenys

Portale yra renkami, saugomi ir naudojami šie duomenys:

  • Naudotojų kompiuterio duomenys, duomenys apie Naudotojų apsilankymus šiame Portale bei naudojimąsi šiuo Portalu (Naudotojų IP adresas, geografinė vieta, naršyklės tipas, vieta, iš kur buvote nukreiptas, Naudotojų lankymosi trukmė ir puslapių peržiūros skaičius);
  • visi duomenys, kuriuos Naudotojai suteikia Portalo administracijai (toliau Administracija), užpildydami įvairias Portale pateiktas duomenų surinkimo formas, rašydami pranešimus el.paštu ir/arba naujienlaiškius;
  • bet kokius kitus duomenis, kuriuos Naudotojai savo pasirinkimu siunčia Administracijai.

Slapukai

Portale yra naudojama Google Analytics statistikos apie naudojimąsi Portalu surinkimo ir analizės sistema. Google Analytics naudoja vartotojų kompiuteriuose laikomus ir slapukus. Generuojama su Portalu susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi Portalu. Šią informaciją laikys Google remiantis Google privatumo politika. Jus galite išjungti slapukų naudojimą, tačiau visų slapukų blokavimas turės neigiamą įtaką galimybei naudotis daugeliu interneto svetainių, įskaitant šią.

Portale yra naudojami kiti slapukai, skirti Naudotojo identifikavimui, Portalo specifinės bei reklaminės medžiagos pateikimui.

Asmens duomenų naudojimas

Asmens duomenys, pateikti Portale, bus naudojami šiems tikslams:

  • Portalo Administracijos naujienlaiškių siuntimui;
  • Portalo priderinimo Naudotojų asmeniniams poreikiams;
  • statistinės informacijos apie Portalo lankytojų kiekius suteikimas trečiosioms šalims suteikti (be asmeninės informacijos).

Naudotojų teisės

  • Kiekvienas Portalo Naudotojas turi teisę kartą į metus sužinoti kokie jo asmens duomenys ir kokiais tikslais yra saugojami Portalo Administracijos. Norėdamas gauti šiuos duomenis, Naudotojas privalo pateikti savo asmens dokumento kopiją el. paštu adresu admin@gyvuneliai.lt.
  • Kiekvienas Portalo Naudotojas turi teisę paprašyti Administracijos visiškai ištrinti jo asmens duomenis (teisė būti pamirštam). Šiuo atveju Naudotojas privalo patvirtinti savo norą el. paštu adresu admin@gyvuneliai.lt.
  • Kiekvienas Portalo Naudotojas turi teisę pats ištaisyti savo asmens duomenis arba, neturint galimybės, kartą į metus paprašyti atlikti šį veiksmą Administracijos.